O mně

Lektorské a výtvarné práci s dětmi a dospělými se věnuji od roku 2008.

Rozsah výtvarných a rukodělných technik, které jsem si osvojila a vyučuji na kurzech, je široký: pedig, aranžování, scrapbook, pletení, šití, háčkování, jednoduchý sítotisk, korálkování, drhání ad. Mám ráda kombinace jednotlivých technik, jejich prolínání a kombinování, dbám na precizně odvedené řemeslo.


Zpočátku jsem pracovala jako lektorka v neziskovém sektoru, od roku 2010 jsem se osamostatnila a otevřela vlastní dílnu KRASOHLED. Náplní Krasohledu je od počátku práce s dětmi a dospělými a také výroba a design vlastních kreativních produktů KRASOHRÁTKY.

K = kreativita
R = radost z práce
A = aktivita
S = spontánnost
O = otevřenost všem
H = hravost (tvořivá práce je především hravá a hravost by se z ní neměla nikdy ztrácet)
L = lidskost
E = empatie
D = dovednosti (získávání dovedností)

V roce 2015 jsem přesunula svou činnost do Liberce, kde mne můžete navštívit. Sídlím v areálu Home Credit Arény v Liberci v sousedství úspěšného tanečního klubu A-Stylu, se kterým spolupracuji.

Tvořit rukama mne vnitřně uspokojuje a uklidňuje, pracovat s dětmi a dospělými mi dává hlubší smysl. Být v intenzivním kontaktu s druhými, s dětmi obzvláště, považuji za užitečnou činnost. Děti jakákoliv tvořivá práce rozvíjí manuálně a aniž si to uvědomují, trénují svou zručnost a šikovnost. V posledních letech jsem se zaměřila na kreativní sety, které si děti sami vytvoří a mají tak možnost zakusit radost ze skvěle odvedené práce.

Jsem pevně přesvědčená, že tvořivá práce a umění každého člověka obohacuje a jsou jeho nezbytnou vnitřní potřebou.

 

0104_IMGL4152 dilna

Záznamy nebyly nalezeny...