Pravidelný program

Od 1.9.2022 působí Krasohled Liberec na nové adrese IGI Vratislavice (Kulturní centrum pro volný čas)

 Proč právě v Krasohledu trávit volný čas?  

Jsme jediná kreativní dílna v Liberci a okolí s velkým záběrem rukodělných technik, vlastní filozofií a autorskou tvorbou. Všechny tvůrčí aktivity jsou pod vedením zkušené výtvarnice a lektorky Pavly Petrnouškové, která se workshopům, pro všechny věkové skupiny, věnuje od roku 2008. Nezapomínáme na individuální přístup k osobnosti dítěte, vědomě rozvíjíme zručnost, vytváříme inspirativní a přátelské prostředí, garantujeme smysluplně strávený čas.

 

Pravidelný program: Pouze online přihlášení ZDE

PO ONLINE PŘIHLÁŠENÍ ZKONTOLUJTE POTVRZUJICÍHO EMAILU VE VAŠÍ POŠTĚ. POKUD VÁM EMAIL NEPŘIŠEL, ZADALI JSTE ŠPATNĚ EMAIL,VYTVOŘTE REZERVACI ZNOVU, NEBO VOLEJTE NA TEL.Č. 776 665 336, DĚKUJI!!

 

 

PONDĚLÍ 16 - 18 hodin

STŘEDA 14 - 16 hodin

STŘEDA 16.15 - 18.15 hodin 

Krasohled-dívčí klub 2023 (1)

 

Kreativní dílna Krasohled se zapojil do projektu Darujeme kroužky dětem 2023/2024
 
Projekt organizuje Česká rada dětí a mládeže ve spolupráci s Nadačním fondem Eduzměna. Projekt finančně podporují nadace a další instituce, např. Karel Komárek Family Foundation, Nadace České spořitelny, Nadace Albatros a Sazka, a.s. O další podpoře jednáme s UNICEF a MŠMT. Projekt pomáhá řešit zhoršenou finanční dostupnost zájmového a neformálního vzdělávání pro děti z rodin v tíživé finanční situaci žijící v ČR včetně dětí cizinců / občanů uprchlíků z Ukrajiny s dočasným pobytem. Volnočasové aktivity nabízejí dětem možnost, jak trávit čas v bezpečném prostředí, kde si najdou kamarády, zažijí radost a mohou zde rozvíjet svůj potenciál. Více informací a žádost o příspěvek na aktivitu v Krasohledu najdete https://www.darujemekrouzky.cz
 
Pokud si nevíte rady, neváhejte mě kontaktovat!
 
...............................................................................................................................................................................................................................................................

Mimo pravidelné programy pořádáme workshopy, tvůrčí příměstské pobyty.

Zabýváme se výrobou, desigem a obchodem kreativních setů Krasohrátky-zvířátka a postavičky, domečky a nábytek pro panenky a zvířátka.

Vše je založené na spolupráci a podpoře menších dětí tak, aby všichni odcházeli spokojení.

Velmi dbáme na precizní vedení a práci všech zúčastněných. Respektujeme rozdílné povahy a zdatnosti dětí. Podporujeme je a motivujeme k lepším výsledkům, bez stresu a konečné radosti z vydařené práce.

  

Pokud nevíte do jaké skupiny dítě zařadit, neváhejte mě kontaktovat 776 665 336 .

 

Dívčí klub

-jedná se o pravidelný program s předplatným na půl roku, s docházkou jednou týdně a programem na 2 hodiny, s počtem cca 12 osob, cena na pololetí 3600 Kč - cena zahrnuje přípravu, kurzovné, materiál a běžné náklady na administrativu a vedení dílny. Všechny výrobky si děti odnesou domů.

  • Vzhledem k tomu, že tvořivý materiál zdražili v průměru o 50 – 70 ­%, je pravděpodobné, že na některou z dílen bude potřeba doplatit materiál. S dívkami chci tvořit zajímavé a novodobé tvořivé techniky bez limitů. O případném drobném doplatku budete včas informováni.(Neděste se, v minulém roce se jednalo pouze jednou o doplatek 25 Kč).

 

  • Platbu 3600 Kč můžete uhradit na účet 2201562455/2010, var. symbol 20241, do poznámek připište PP_jméno dítěte, nebo je možná úhrada přímo v dílně. 

 

  • V případě uzavření Krasohledu z důvodu protiepidemiologických nařízení budou nabídnuty možnosti náhradních hodin nebo tvoření na práci doma. S ohledem na danou situaci formu kompenzace určuje Krasohled.

 

  • V době státních svátků a prázdnin pravidelný program neprobíhá.

 

  • S sebou je nutné pracovní oblečení a přezůvky.

 

  • Řídíme se aktuálními nařízeními Ministerstva zdravotnictví.

 

Během roku se zabýváme i pořádáním workshopů na výstavách po celé ČR.

Díky působení ve Vratislavicích a vytvoření zázemí, se v našem programu stávají Vratislavice prioritou. Pevně věříme, že se i díky naší kreativní dílně, stanou Vratislavice ještě zajímavější.

Více vám napoví fotografie ZDE

 


Pavla Petrnoušková

 aktualizováno 30.3.2024
 

  

 

Záznamy nebyly nalezeny...